X
تبلیغات
اینترنت
صفحه اول تماس با ما RSS
اینترنت
ن ۳۱/۶/۱۳۹۱ - ۱۱:۴۰ نظر(0)

آشنایی با کانادا

کنفدراسیون کانادا کشوری در شمال قاره آمریکا و دومین کشور پهناور جهان است که بخش زیادی از خاک آن به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است.

این کشور از جنوب و شمال غرب با آمریکا همسایه است. هرچند کانادا پس از روسیه بزرگ‌ترین کشور جهان است اما جمعیت آن تنها حدود یک پنجم جمعیت روسیه است. نزدیک به ۹۰ درصد از جمعیت این کشور تا فاصله ۲۰۰ کیلومتری مرز آمریکا زندگی می‌کنند.


برچسب‌ها: کانادا,آشنایی با کانادا,تحصیل در کانادا,پذیرش در کانادا,جمعیت کانادا,کشور کانادا,آب و هوای کانادا,زندگی در کانادا,مهاجرت به کانادا,عشق کانادا,کانادا و تحصیل,برج کانادا,پول کانادا,شماره کانادا,,


ادامه مطلب...
ن ۳۱/۶/۱۳۹۱ - ۱۱:۳۳ نظر(0)


آشنایی با فرانسه
جمهوری فرانسه یکی از اعضای مؤسس اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد است. همچنین عضو گروه G8 و از اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد و دارای حق وتو است.
فرانسه بزرگترین کشور منطقه اروپای غربی است و با کشورهای بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، آندورا و اسپانیا مرز زمینی مشترک دارد و کانال مانش آن را به انگلیس وصل می‌کند.

این کشور چهار منطقه تحت حاکمیت در گوشه و کنار دنیا دارد. این چهار منطقه بازمانده‌هایی از مناطقی است که فرانسه پیش از جنگ‌های جهانی تحت سلطه داشت.


برچسب‌ها: فرانسه,انقلاب فرانسه,دانشگاه های فرانسه,تحصیل در فرانسه,موقعیت جغرافیایی فرانسه,کشور فرانسه,پایتخت فرانسه,پاریس,جمعیت فرانسه,زندگی در فرانسه,اقامت در فرانسه,همه چیز درمورد فرانسه,عکس فرانسه,,


ادامه مطلب...
ن ۳۱/۶/۱۳۹۱ - ۱۱:۲۸ نظر(0)

آشنایی با ترکیه
جمهوری ترکیه کشوری است در خاورمیانه و قسمتی از آن در اروپا واقع است با این حال چندی است که در تلاش است به اتحادیه اروپا بپیوندد و هم‌اینک تیم ملی فوتبال این کشور در لیگ اروپا شرکت می‌کند.

این کشور دو تکه از شمال‌غربی با بلغارستان، از غرب با یونان، از شمال‌شرقی با گرجستان، از شرق با ارمنستان، آذربایجان و ایران، از جنوب‌شرقی با عراق و سوریه و از جنوب با دریای مدیترانه و به تبع آن با قبرس همسایه است.


برچسب‌ها: ترکیه,تحصیل در ترکیه,شرایط پذیرش دانشجو ترکیه,پایتخت ترکیه,کنکور ترکیه,دانشگاه های معتبر ترکیه,جمعیت ترکیه,زندگی در ترکیه,اقامت در ترکیه,دانشگاه حاجت تپه,آنکارا,تلفن ترکیه,تورهای ترکیه,سفر به ترکیه,,


ادامه مطلب...