X
تبلیغات
اینترنت
صفحه اول تماس با ما RSS
اینترنت

 

5 راز در انتخاب لباس مجلسی که شما را لاغر و قدبلند نشان دهد

 

 

 

لباس مجلسی-عروسی باشد یا جشن نامزدی یا یک مهمانی خودمانی. فرق چندانی نمی کند. بسیاری از خانم ها در هنگام انتخاب لباس مجلسی و لباس شب ، دوباره احساس می کنند که چاق تر شده اند و لباس مجلسی مناسب خود را پیدا نمی کنند. خصوصا اگر قرار باشد در جشن عروسی یا مهمانی مهمی شرکت کنید ، کار شما دشوار تر خواهد شد. اما نگران نباشید!

آیا دوست دارید پنج کیلوگرم لاغر تر نشان داده شوید بدون اینکه حتی یک کیلوگرم وزن کم کنید؟ در اینجا پنج راز در انتخاب مدل لباس مجلسی مناسب را به شما خواهیم گفت که با رعایت آنها می توانید چاقی خود را تا حد زیادی پنهان کنید.

 


برچسب‌ها: لباس وشخصیت,لاغرتر شوید,لباس مناسب,مدل لباس,باشخصیت تر شویم,5 راز لباس خوب,طرز پوشش,


ادامه مطلب...

16 روش برای افزایش مهارت زبان بدنی

افزایش مهارت زبان بدنی شما میتواند تفاوت چشمگیری در مهارت های مردمی جذابیت و خلق و خوی کلی شما به وجود می آورد.

در مورد چگونگی به کارگیری زبان بدنتان راه کار خاصی وجود ندارد آنچه که شما انجام میدهید ممکن است به روش های زیادی تفسیر شود. در عین حالی که به محیط و مخاطب شما نیز بستگی دارد.

احتمالا شما زمانی  که با رئیس تان در حال صحبت کردن هستید در مقایسه با وقتی که با فرد مورد علاقه تان صحبت میکنید قصد دارید از زبان بدنتان به طرز متفاوتی استفاده کنید.

روشهای زیر تعدادی از تفسیر های رایج از زبان بدن و اغلب روشهای تاثیر گذارتر برای ارتباط برقرار کردن است. در ابتدا برای تغییر زبان بدن باید نسبت به آن هوشیار باشید.به طرز نشستن ایستادن و چگونگی به کارگیری دستها و پاهایتان  و آنچه که در حین مکالمه با فردی انجام میدهید دقت داشته باشید.


برچسب‌ها: زبان بدن,شخصیت,صحبت کردن با رئیس,شخصیت برتر,روشهای افزایش شخصیت,,


ادامه مطلب...