X
تبلیغات
اینترنت
صفحه اول تماس با ما RSS
اینترنت
ن ۹/۲/۱۳۹۳ - ۱۸:۵۸ نظر(2)
اگر در جستجوی کسب درآمد از اینترنت می باشید

حتما این نوشته را با دقت
  تا آخر بخوانید و روشهای

 معقول و عملی را انتخاب کنید.


کسب درآمد از اینترنت

اگر تا آخر نخوانید یقینابرخی نکته های طلایی را که در روشن تر کردن معمای کسب در آمد از اینترنت درایران مؤثر است از دست می دهید. من می دانم اکثر بازدید کنندگان این صفحه پولداران نیست بلکه کسانی است که در آرزوی پولدار شدن اند بنا براین وجدانم قبول نمی کند برخی رازهای کسب در آمد از اینترنت را افشا نکنم.
اولین راز این است که این نوشته را تا آخر و خیلی با دقت بخوانید. بعضی منابعی را که آدرس داده ام ارزیابی نمایید اما اقدام به خرید بسته های کسب در آمد از اینترنت نکنید مگر برای ارضای حس کنجکاوی و به کاربردن روشهای آزمون و خطای راههای کسب در آمد از اینترنت.
خوب می دانم اگر در چنگال برخی سایتهای تبلیغ کننده ای کسب در آمد از اینترنت بیافتید تا یک بسته از این نرم افزارها را به شما نفروخته اند نمی توانید خودرا بیرون بکشید!! اما من می گویم لازم نیست بخرید. اگر می خرید هم ارزانترینش را صرفا برای آزمون و خطا و کشف معمای کسب در آمد از اینترنت در ایران برای شما.

شاید این روزها عبارت های جذابی از قبیل: کسب در آمد بالا از اینترنت، کسب در آمد صد درصد تضمینی و تجربه شده از اینترنت، کسب در آمد فوق العاده و باورنکردنی ا زاینترنت،کسب در آمد میلیونی از اینترنت،بهترین و اطمنانی ترین روشهای کسب در آمد از اینترنت و دیگر واژه های خیلی چرب و دهن پرکن، پرتکرار ترین و پربازدید ترین واژه های باشد که در فضای اینترنت ایران تکرار و بازدید می شود و کسانی که این نرم افزارها را تهیه می کنند اما برای شان قابل استفاده نیست صدای شان به هیج جایی نمی رسد زیرا توان اطلاع رسانی برای دیگران را ندارند چون سایتهای غول و پربازدید در اختیار کسانی است که برای مجموعه های کسب در آمد از اینترنت تبلیغ می کنند و هرکه آنرا خرید و قابل تطبیق در ایرن نبود خودش می ماند و خدایش! دیگه توان اطلاع رسانی را به اهالی اینترنت و آنهایی که هنوز این بسته هارا نخریده اند، ندارند. بنا براین این بسته ها همچنان جزء پرفروش ترین محصولات اینترنتی است. حتی خود من هم اگر به جای این مقدمه، با تمام تأکید و اطمینان صد در صد از بسته های کسب در آمد از اینترنت در ایران تبلیغ می کردم  می توانستم روزانه چند بسته از آنها را به فروش برسانم ولی صادقانه عرض می کنم: وجدانم قبول نمی کند کسانی را که با هزار آرزو و امید، در صدد کسب در آمد جزئی از اینترنت و رفع بخشی از مشکلات انبوه مالی خود از این طریق می باشند سرگردان نمایم. عرض کردم اگر خیلی وسوسه می شوید و در صدد کشف معمای روشهای کسب در آمد از اینترنت می باشید من بهترین و معتبرترین فروشگاهها را معرفی کرده ام که در ادامه خود شما با مراجعه به آنها و ارزیابی دقیق، به گفته های من اطمینان صد در صد پیدا خواهید کرد.

  بنده به جای تأکید روی تهیه بسته های کسب در آمد از اینترنت، روی نرم افزار "بهترین روش آموزش زبان انگلیسی در جهان" تأکید می کنم و خیلی هم تأکید. زیرا یقینا زندگی شما را متحول می کند و هزاران برابر هزینه ای که برای تهیه آن می نمایید برای شما سود قطعی دارد. تا آن حد تأکید؛ که می گویم اگر با زبان انگلیسی آشنای کامل و دایمی داشته باشید اطمینان تضمینی و صد در صد می دهم که درهای در آمد از اینترنت و غیراینترنت به روی شما گشوده خواهد شد. یقینا تحول بزرگ و سرنوشت ساز در زندگی شما رخ خواهد داد. این اطمینان را هم می دهم  که از "این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی" بهتر هیج نرم افزاری در هیج جای دنیا نیست. نرم افزار "تل می مور" یا سی دی های آموزش زبان نصرت و... در قیاس با آموزش زبان انگلیسی با "رزتا استون" از زمین تا آسمان تفاوت دارد. تا تهیه نکرده اید و یک ماه استفاده نکرده اید این تفاوت را احساس نمی توانید. اگر تهیه نمودید حتما از ورژن چهار به بعدش تهیه نمایید که به معنی واقعی جادوی آموزش زبان انگلیسی است. سربازان امریکایی در عراق حتی برای آموختن فوری زبان عربی از نرم افزار معجزه آسای رزتا استون استفاده می کرده اند!!
من معتبرترین فروشگاه نرم افزار های آموزشی در ایران
را برای تهیه
این جادوی یادگیری آسان و دایمی و بدون درد سر زبان، پیشنهاد می کنم. به دلیل خرید آسان و تحویل هزینه دم در منزل و به د لیل تهیه آخرین ورژنهای این نرم افزار در این فروشگاه.
دراین بخش مرکز نرم افزارهای آموزشی، نیز حتـــما سری بزنید تا بادیدن تمام نرم افزارهای آموزش زبان در ایران، در یکجا از تنوع و اعتبار فروشگاه، شگفت زده شوید. دهها صفحه معرفی نرم افزارهای مختلف آموزش زبان را که در پایین صفحه فروشگاه فهرست شده است نیز با کلیک روی شماره صفحات بعدی بیبینید. بادقت و با چشم باز ارزیابی نموده هرکدام را پسندیدید تهیه نمایید.
مواظب باشید به هیج عنوان، بدون تحلیل و تعقل، چشم بسته

وارد کسب در آمد از اینترنت نشوید
.


خیلی از دوستان که با بنده ارتباط دارند وقتی می بینند بازدید وبلاگ بالا است اصرار دارند که چرا در موضوع کسب در آمد از اینترنت مطلب نمی گذارم؟ اما نظر شخص حقیر این است که اولا کسب در آمد از اینترنت بدون استفاده از روشهای مناسب و امتحان شده برای افراد عادی بالا نیست. اگر کسب در آمد از اینترنت در ایران برای همه ساده وراحت بود اکنون همه میلیونر شده بودند وهمه از اینترنت در آمد کسب می کردند.

از سوی دیگر کسب در آمد از اینترنت برای همه به صرفه نیست. مواظب باشید فریب تبلیغات وسوسه برانگیز "به سادگی میلیونر شدن از اینترنت" را نخورید. هرکسی که از اینترنت میلیونر نمی شود. مثلا بقالی سرکوچه که از اینترنت هیج بوی نمی برد اگر مغازه اش را تعطیل کند شب و روز بیست و چهار ساعته هم که پای اینترنت بنشیند به اندازه یک دهم مغازه اش از اینترنت نمی تواند در آمد کسب کند. برای پولدارشدن او، بهترین گزینه این است که روی مغازه و کارهایی که مهارت دارد بیشتر سرمایه گذاری کند قطعا از همان مسیر بهتر و زود تر پولدار می شود همینگونه است وضع سایرکسانی که از اینترنت هیج چی نمی دانند و کسب و کار دیگر غیر از اینترنت هم دارند اما بی جا هوس رها کردن کار و بارفعلی خود و کسب در آمد از اینترنت به سرشان زده است.

بنابراین اینترنت فقط و فقط برای کسانی که روشهای حرفه ای استفاده از اینترنت را بلدند ومی توانند هدفمندانه و راحت در اینترنت کار کنند و در استفاده آن مهارت دارند پولساز است و اگر با چشم باز و با احتیاط وارد شوند و آموزشهای ابتدایی مخصوص کسب در آمد ازاینترنت را نیز بگذرانند پس از مدتی به در آمد خواهند رسید.


بهترین و معتبرترین منبع برای راهنمایی کسب درآمد ازاینترنت

 کدام سایتهاست؟

حتما سوال می کنید بهترین سایت برای کسب درآمد ازاینترنت کدام سایت است یا بهترین روشهای کسب درآمد ازاینترنت را از کجا یاد بگیریم؟

نظر بنده این است که تمام سایتها و وبلاگهایی که ادعای آموزش بهترین روشهای کسب درآمد ازاینترنت را دارند رموز اصلی پولدار شدن ازاینترنت را باشما نخواهند گفت. بهترین راه این است که به جای، ساعتها و ماهها سرگردانی درسایتها و وبلاگهای پر طمطراق، یک نرم افزار معتبر روشهای کسب در آمد از اینترنت را به قیمت جزئی بخرید تا در زمان کوتاه با روشهای سالم و معقول کسب در آمد ازاینترنت آشنا شوید. اگر خرید چنین نرم افزار یا کتابی هیج سودی دیگری هم نداشته باشد حد اقل از فریب خوردن شما توسط سایتهای تبلیغاتی جلوگیری می کند و واقعیت کار دست شما می آید که آیا اصولا از اینترنت می توان کسب در آمد کرد یانه؟ و اگر بنا باشد در آمدی کسب کنیم با چه روشهایی و برچه اصولی استوار است. 


البته بهتر است کسب درآمد از اینترنت را به عنوان یک کار جنبی و آزاد در کنار شغل اصلی خود درنظربگیرید و روزانه در حدود نیم ساعت وقت خودرا صرف این کار کنید اگر نتیجه گرفتید وقت بیشتری درنظربگیرید و ادامه بدهید و گرنه به هیج عنوان وقت خودرا صرف گشت و گذار دراینترنت نکنید و بی خیال شوید.

کسب در آمد اطمینانی از اینترنت

من از میان تمام منابع کسب درآمد ازاینترنت،

این بسته آموزشی واقعا عالی را که

 مطمئن ترین و پولساز ترین برنامه کسب درآمد از اینترنت

 با آخرین و بروزترین روشهاست
.ترجیح می دهم


این بسته آموزشی به معنی واقعی ارزشمند، در

     فروشگاه صد در صد معتبر و ثبت شده
در ستاد ساماندهی سایتهای ایرانی

 با مجوز رسمی و
قانونی
، به فروش می رسد.
 
خوبی این مجموعه در این است که هم ساده، هم ارزان، هم اطمینانی و هم قابل عملی شدن درایران است.
برای خرید بسته های کسب در آمد از اینترنت حتما حتما به این "  گنجینه پکیچ های طلایی کسب در آمد از اینترنت "از سایت ایران مارکت که بزرگترین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی ایران است و بیش از هزار فروشگاه اینترنتی دیگر زیر مجموعه آن است، نیز سر بزنید تا با چشم نازنین خود بیبینید: میان ماه من تا ماه گردون / تفاوت از زمین تا آسمان است!

واقعا این سایت، بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران و بهترین جا برای خرید نرم افزار مورد نظر شماست. اگر در زمینه کسب در آمد از اینترنت بازهم دنبال کتاب و نرم افزار بودید درقسمت بالای سایت در بخش جستجوی محصولات بنویسید "پولدارشدن از طریق  اینترنت"  یا بنویسید "بهترین روشهای کسب درآمد ازاینترنت" دهها یا شاید صدها محصول ظاهر شود. از میان آنها مناسبترین وبهترین اش را برای خرید ابتدا انتخاب نمایید وآدرس بدهید وقتی مأمور پست آنرا به درب منزل شما آورد قیمتش را همانجا دم در خودتان حساب کنید.

این روش خرید صد در صد اطمنانی و ساده هست. تنها آدرس می دهید و قیمت محصول را دم در حساب می کنید تقریبا تمام نرم افزارهای کسب در آمد شبیه همدیگر است نرم افزار خیلی گران انتخاب نکنید یک نرم افزار خوب با قیمت معمولی بخرید اگر با روشهای آن نتیجه گرفتید حتما نرم افزارهای بیشتر و گرانتر را بخرید ارزشش را دارد و گرنه مواظب باشید بی جا وسوسه نشوید.

به هیج عنوان یکباره چندین کتاب ونرم افزار روشهای کسب درآمد ازاینترنت را نخرید و بیشتر ازآن مواظب باشید که فریب سایتها ووبلاگهایی مدعی کسب درآمد فوق العاده ازاینترنت را نخورید. بسیاری از کسانی که ادعا می کنند در فلان سایت ثبت نام نمایید و ماهانه چند صدهزار تومان با چند کلیک کسب درآمد داشته باشید!! در واقع فقط از همین ثبت نام شما ومعرفی شما به آن سایت، درصدی از درآمد شما به آنها تعلق می گیرد و شما زیرمجموعه آنها می شوید و بس!
اگر روزی به دام اینگونه سایتها و وبلاگها افتادید به محض اینکه عضو شدید و دیدید درآمد خوبی ندا رید، ادامه ندهید که این راه تا آخر همینگونه کاذب و وسوسه برانگیز است. به صورت زنجیره ای به شما کوههای طلا وعده می دهند و شمارا به دنبال شان می کشانند اما هرچه پیشتر می روید و بیشتر کار می کنید این کوهها دورترمی شوند و هرگز به آنها نمی رسید.

دریک کلام،کسب درآمد ازاینترنت را با چشم باز و با روشهای معقول و منطقی و به تدریج شروع کنید.

 دوستان همدل! من از زمانی که می خواستم این وبلاگ را ایجاد نمایم با تأمل زیاد، عنوان آنرا" تمام راههای کسب درآمد معقول" گذاشتم نه "بهترین و عالی ترین روشهای کسب در آمد از اینترنت" یا عناوین فریبنده دیگر. و تصمیم دارم تمامی راههای را که تاکنون با آنها کار کرده ام را برایتان معرفی کنم اکنون هم رو
ی روشهای معقول پولدار شدن اصرار دارم و در بند این نیستم که شما حتما نرم افزار کسب در آمد از اینترنت را که معرفی می کنم بخرید یا نخرید بلکه برعکس، روی این موضوع اصرار دارم که اگر تخصص و حرفه ای دیگری دارید اصلا به کسب در آمد از اینترنت فکر نکنید بلکه یک وبلاگ یا سایت در زمینه تخصص خود بزنید و اطلاعات خودرا بروز نمایید و از کارو بار خود نیز تبلیغ کنید با این روش در واقع به صورت غیر مستقیم از اینترنت کسب در آمد کرده اید. اما اگر بازهم با دیدن تبلیغات وسوسه برانگیز کسب در آمد از اینترنت ذهن شما آرام نگرفت بهترین نرم افزار موجود برای این کار نرم افزار بالاست که خدمت شما معرفی شد.

البته ناگفته نماند امروزه سایت هایی هستند که کسب درآمد از آنها امروزه عملی است که قدم به قدم سعی دارم همه ی آنها را معرفی کنم هروقت وقت کردین به این وبلاگ سربزنید شاید مطلب تازه ای برایتان داشته باشیم

نظر یادتون نره


برچسب‌ها: پیشرفت کنید، حقوق ماهیانه داشته باشید،کسب درآمد، تبلیغ در اینترنت، فروش محصولات در اینترنت، تبلیغ محصولات در اینترنت، پولدارشدن از اینترنت، به فروش رساندن محصولات در اینترنت، پولدار شدن از اینترنت، رویاهای واقعی کسب درآمد,
ن ۹/۲/۱۳۹۳ - ۱۳:۴۳ نظر(2)

اگر هنری در دست دارید و میتوانید محصولاتی تولید کنید یا چیزی برای فروش دارید میتونید بر روی این لینک کلیک کرده و ثبت نام کنید و محصول خود را به سایت معرفی کنید و به همکاری سایت، محصول خود را به فروش برسانید و کسب درآمد کنید

 

طریقه کار اینگونه است که ، میتوانید با معرفی محصولات خود در سیستم تبلیغاتی این سایت، و اختصاص دادن یک قیمت مشخصی به آنها ، محصولات خود را برای میلیونها کاربر اینترنتی نمایش  می دهید و به ازای هر سفارش قطعی، درصد مشخصی را که خودتان آن را تعیین میکنید، به بازاریابان و تبلیغ کنندگان می پردازید. این سیستم به طور اتوماتیک سهم تبلیغ کننده را محاسبه و از حساب شما کسر مینماید  

در زمان فروش نیز مامور پست محصول را دم در از شما تحویل میگیرد و به دست خریدار میرساند.

وضمنا نیازی نیست که هیچ گونه وبلاگ ویا وب سایتی داشته باشید زحمت تبلیغ بر  عهده این شرکت است خوده سایت بعد از ثبت نام تمامی مراحل را برایتان به طور کامل توضیح خواهد داد

به دیده ی تعجب به این موضوع نگاه نکنید این روش کاملا عملی و منطقی است فقط کافیست در انتخاب محصول برای معرفی و فروش کمی دقت خرج دهید تا مشتری بیشتری پیدا کنید

لینک ثبت نام


برچسب‌ها: تمام راههای منطقی کسب درآمد،روشهای عملی کسب درآمد،کسب درآمد، تبلیغ در اینترنت، فروش محصولات در اینترنت، تبلیغ محصولات در اینترنت، پولدارشدن از اینترنت، به فروش رساندن محصولات در اینترنت، پولدار شدن از اینترنت، رویاهای واقعی کسب درآمد,
ن ۸/۲/۱۳۹۳ - ۲۱:۱۱ نظر(2)

سلام خدمت همه ی عزیزان

یه مدتی بود به دلایل روزمرگی ام فرصت سر زدن به وبلاگ را نداشتم

ولی برای جبران هم که شده تصمیم گرفتم پررنگتر حضور داشته باشم

عزیزان این مدتی که نبودم تغییرات زیادی در این سایت های پول ساز ایجا شده و حتی برخی غیر فعال شده اند  اما جای نگرانی نیست من لیستی از تمامی سایت های معتبر و دارای مجوز را جمع کرده ام که به زودی با اطمینان بیشتر برای استفاده معرفی میکنم

مژده ام اینکه با توجه به سابقه 6ساله ام در کسب درآمد اینترنت تصمیم گرفته ام تا تمامی راههایی را که گمراه کننده هستند را نیز معرفی کنم تا شما نیز مثل من گول روش های نادرست را نخورید و وقت خود را تلف نکنید

منتظر تازه ها باشید


برچسب‌ها: مژده، کسب درآمد اینترنتی، معرفی اشتباهات کسب درآمد,
ن ۳/۷/۱۳۹۱ - ۲۳:۴۳ نظر(0)
ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
پرداخت به بانک های ایرانی(ملت،کشاورزی،ملی،صادرات...)
دارای تالار گفتگوی فارسی و محیط کار فارسی
لیست آخرین پرداختی ها
نیم ساعت در روز بازدید کنید ماهیانه 30000 تومان تا 7،000،000 تومان درآمد کسب کنید

(اونایی که با باکس آشنایی دارن نیازی نیست که متن ها را بخونن فقط به ادامه مطلب بروند و روی ورود به سایت کلیک کرده و ثبت نام کنند و پول بگیرند)

و اما شماهایی که با این منابع پول رایگان آشنا نیستید بر روی ادامه مطلب کلیک کنید و متن را بخونید


لذت کسب درآمد واقعی از اینترنت را با ما تجربه کنید

از همین لحظه تا کسب درآمد عالی از اینترنت فقط 10 دقیقه فاصله داری !!

از این راه از وقتی که مفت و مجانی می گذراندید،پول در می آورید.برای پولدار شدن باید از لحظه لحظه ی زندگیتون درست استفاده کنید.

اگه تا الان هرچی سعی کردی نتونستی پولی از اینترنت بدست بیاری،کافیه که فقط 5 دقیقه وقت بزاری و متن زیر رو بخونی،برای اولین بار در عمرت پول خوبی از اینترنت گیرت میاد،به راحتی هرچه تمام تر.(اونایی که با باکس ها آشنایی دارند برای مشاهده ی لیست کامل سایت ها به پایین بروند)کلاً دو تا راه هست برای کسب درآمد واقعی از اینترنت که خودم پول گرفتم،
1-به نظر من الان بهترین و تنها روش کسب درآمد از طریق بازاریابی هستش
با این روش شما خودتان برای خود به صورت رایگان یک فروشگاه خواهید داشت بدون اینکه پولی برای تهیه محصولات خرج کنید ویا زحمتی برای تحویل محصول به دست مشتری بکشید همچنین میتونید فقط یک یا چند محصول را به انتخاب خود در وبلاگتان گذاشته و به ازای هرکلیکی که روی آنها میشود درآمد کسب کنید وهمچنین میتوانید از طریق عضوگیری درآمد کسب کنید
نکته مهم این است که دقت کنید زیرمجموعه هیچگونه پولی به شما نخواهد داد فقط برای معرفی شما مدیر سایت یه مبلغی رو به شما هدیه میکند
که به نظر من بهترین کار همون ایجاد فروشگاه هستش پولش خیلی خوبتر و بیشتره

فقط اگر جدی هستی همین الان شروع کن تا رتبه ات بالاتر بره چون هم اکنون همه ایرانی ها به این کسب درآمد باورنکردنی هجوم آورده اند

و بدونید این کار نیست که نتیجه نمیده فقط آدمان که میونه راه خسته میشن و ول میکنن
و کسایی که تا آخرش میرن تردید نکنید که موفق میشن مثه خوده من

خستگی رو کنار بزنید و شروع کنید

موارد مورد نیاز برای شروع کسب درآمد:
1 یک وبلاگ یا سایت (درصورت نیاز به اینجا مراجعه کنید و درخواست وبلاگ بکنید تا به صورت کاملا رایگان برای شما یک وبلاگ درست کنیم)
2 ثبت نام در سایت های معرفی شده در پایین
3 دریافت کد فروشگاه و قرار دادن آن در وبلاگتان

روش کار:


خیلی آسان است! به هرکدام از سایت ای معرفی شده در پایین مراجعه کرده و بر روی عضویت کلیک کنید و فرم ثبت نام را پرکنید و به سوالات آنها با دقت و صحیح پاسخ بدهید
بعد از ثبت نام به کنترل پنل خود بروید و کد فروشگاه را دریافت کنید و در وبلاگتان قرار بدهید( در صورت نیاز به من ایمیل بدهید.( karimpourdanesh@yahoo.com) پاسخگوی هرگونه مشکل و سوال شما هستم)


خبر خوب این است که این بازار هنوز در ایران نسبتا جدید است و رقابت در آن کم است. برای همین خیلی راحت میتوانید وبلاگ یا سایت موفق و معروفی ایجاد کنید که توصیه ما این است که اول از وبلاگ شروع کنید چون رایگان است بعد که پولش دستتون اومد و خودتون با چشم خودتون باورش کردید میتونید یه سایت هم درست کنید
به زودی زود روزی خواهد رسید که سایت هایی شبیه سایت های خارجی amazon.com که ماهیانه میلیون ها دلار از فروش خود سود میکنند در ایران ایجاد میشود و فرهنگ خرید اینترنتی روز به روز بیشتر میشود.

برای همین اگر شما از همین امروز شروع کنید و فروشگاه اینترنتی خود را آغاز کنید. میتوانید جزو اولین سایت های معروف و موفق شوید و از این موج پرسود جدید بیشترین درآمد را کسب کنید. این دقیقا همان کاریست که افراد با شم اقتصادی بالا در ایران انجام میدهند


فقط نباید بگویید که این کارا از دست من بر نمی آد به خدا که من هم 6ماه پیش باور نمیکردم که از اینترنت بتونم پول دربیارم و حتی باور نمیکردم که بتونم با کاراشون آشنا بشم وبتونم انجامش بدم ولی بعدها که باهمکاری یکی از دوستام به این کار وارد شدم راحتی کارش شگفت زدم کرد ولی بازهم باور نمیکردم برای همچین کار آسونی بهم پول بدن اما وقتی پولش به حسابم واریز شد بعد از یه عالمه خوشحالی تصمیم گرفتم این روش های کسب درآمد رو به هم وطنام معرفی کنم
قابل توجه بی اعتمادان به هردو دنیا:شما با ایجاد فروشگاه به من هیچ خدمتی نمیکنید فقط پولش به جیب خودتون میره بلکه برای من یک خطر بزرگ نیز محسوب میشوید چون هرچی باشه رقیب میشیم بعدش هم زیر مجموعه ها ازشون هیچ پولی کسر نمیشود فقط برای معرفی از مدیر سایت پاداش میگیرنتوصیه ما به شما: اگر میخواهید پیشرفت کنید و درآمدی که از اینترنت بدست می آورید خوده شما را هم شکفت زده کند در همه سایت های زیر ثبت نام کرده و چندین فروشگاه داشته باشید
با یه ذره فکر کردن خواهید فهمید که درآمد چندین فروشگاه چند برابره یک فروشگاه است (درنظر بگیرید که تمامی فروشگاه ها را رایگان می سازید)

توجه: هرکس از وبلاگ من حداقل در ده سایت زیر ثبت نام کند یک هدیه باارزش دریافت میکند(به ایمیلم خبر بدهید)+ یک وبلاگ نیز برای ثبت نام کنندگان درست میکنم(همراه با آموزش روش ساخت آن)
لیست سایت ها :

سایت اول:>>>>>>>>>>
ورود با سایت اولسایت دوم:>>>>>>>>>>
> ورود به سایت دوم (درحال حاضر این سایت آماده به ارائه خدمات نیست)
سایت سوم:>>>>>>>>>>
ورود به سایت سوم

سایت چهارم:>>>>>>>>>
ورود به سایت چهارم

سایت پنجم:>>>>>>>>>>
ورود به سایت پنجم

سایت ششم:>>>>>>>>
ورود به سایت ششم

سایت هفتم: برای ورود به این سایت بر روی بنر زیر کلیک کنید


سایت هشتم:>>>>>>>>
ورود به سایت هشتم

سایت نهم:که در همون ابتدای ثبت نام ٥٠٠٠٠ریال (پنج هزار تومن)به حساب شما می ریزد و رایگان هست
ورود به سایت نهم


من این سایت رو خیلی تایید میکنم خیلی معتبر و خوش قول هستش اگر خودت هم از اعتبارش اطمینان پیدا کردی در این بخش که پر درآمدتر هست نیز ثبت نام کنید

سایت دهم: >>>>>>>>>>>> ورود به سایت دهم

سایت یازدهم: برای ورود به سایت بر روی بنر زیر در سمت چپ صفحه در بخش پشتیبان کلیک کنید


سایت دوازدهم:>>>>>>>>>>>ورود به سایت دوازدهمحالا که ثبت نام کردید بعدش برای بالا بردن رتبه ی الکسای سایتتون و افزایش بازدیدش تلاش می کنید و بعد که بازدید کننده پیدا کردید می تونید فروش هم داشته باشید.برای افزایش رتبه و بازدیدتون هم می تونید اولا با تبادل لینک و سایت های بازدید خودکار کار کنید بعد از مدتی که رتبه ی سایتتون بالا رفت دیگه به صورت طبیعی بازدید کننده ی واقعی خواهید داشت و لیست بعضی سایت های افزایش بازدید رو هم اینجا گذاشتم:

لیست سایت های افزایش بازدید


و اما دومین روش کسب درآمد ایرانی که به ازای کلیک کردن روی آگهی ها پول به دست می آورید: برای مشاهده متن کامل بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

ادامه مطلب
برچسب‌ها: کسب درآمد,راههای کسب درآمد تضمینی,کسب درآمد ایرانی,کسب درآمد به ازای کلیک,کسب درآمد از باکس,bux درآمد,پولدار شوید,از اینترنت پول درآورید,کسب درآمد رایگان,,


ادامه مطلب...

برای افزایش آمار خود فقط کافیه که در این سایت ثبت نام کنید.شیوه ی کار به این صورت هستش که:

شما ابتدا ثبت نام می کنید و ایمیلی برای شما ارسال میشود حاوی لینک فعال سازی و پس از فعال سازی اکانتتان فقط کافیه که به صفحه ی خودتون برید و روی بازدید خودکار کلیک کنید،سپس صفحه ای باز می شود که به صورت خودکار در هر 20 ثانیه از یک صفحه بازدید می کند،و از هر بازدید یک امتیاز کسب می کنید و به ازای هر امتیاز یک بازدید از وبلاگ یا وبسایتتان انجام می شود،راه های دیگری هم هست مثلاً این که شما می توانید امتیاز بخرید قیمتاش هم خیلی ارزون هستش که در صفحه ی خودتون اگر روی خرید امتیاز کلیک کنید میتونید قیمت ها را مشاهده کنید،برای ثبت نام و شروع کار لطفاً روی بنر زیر کلیک کنید:

اگه می خواید که حسابی پیشرفت کنید توی همه ی سایت ها ثب تام کنید بعد ببینید که یه هفته ای بیشتر از 10 یا 15 میلیون رتبه ی سایتتون بهتر میشه:

برچسب‌ها: کسب درآمد,راههای کسب درآمد تضمینی,کسب درآمد ایرانی,کسب درآمد به ازای کلیک,کسب درآمد از باکس,bux درآمد,پولدار شوید,از اینترنت پول درآورید,کسب درآمد رایگان,,